ПН - ПТ9:00 - 18:00СБ9:00 - 14:00ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ0 800 33 22 30

Комунальне некомерційне підприємство

Старобільська багатопрофільна лікарня

Старобільської міської ради
Луганської області

Наші послуги

Напрямки
Медичної допомоги

В Лікувально-діагностичному центрі Старобільської багатопрофільної лікарні ви можете отримати безоплатну консультацію лікарів спеціалістів


Терапевт

Багатопрофільний фахівець, до компетенції якого входить лікування та діагностика широкого спектру різних внутрішніх захворювань, що передбачають консервативне лікування.


ДОКЛАДНІШЕКардіолог

Cерцево-судинні захворювання є головною причиною смерті по всьому світу, забираючи мільйони життів щорічно. Тому, за перших ознак погіршення самопочуття потрібно терміново звернутися до фахівця.


ДОКЛАДНІШЕНевролог

Головний біль, млявість, судоми, запаморочення, нервові зриви та перепади настрою, зниження чутливості будь-якої частини тіла, безпричинна втрата свідомості – причина звернутися до фахівця.


ДОКЛАДНІШЕ
Ортопед-травматолог

Травматичні ушкодження є невід’ємною частиною нашого життя і можуть стати причиною болю, обмеження руху та зниження якості життя.


ДОКЛАДНІШЕАкушер-гінеколог

Жінки стикаються зі значною кількістю унікальних проблем, які вимагають виключної компетенції лікаря, високої фахової підготовки і достатнього клінічного досвіду.


ДОКЛАДНІШЕОфтальмолог

Хвороби очей приносять величезний дискомфорт, а деяких випадках позбавляють людини нормальної життєдіяльності. У такому разі потрібна допомога спеціаліста.


ДОКЛАДНІШЕ
Хірург

Своєчасне звернення до лікаря хірурга є критичним, оскільки деякі стани можуть потребувати невідкладного втручання для збереження здоров’я та життя пацієнта.


ДОКЛАДНІШЕУролог

В компетенції лікаря-уролога здоров’я сечовивідної та статевої системи, діагностика, профілактика та лікування захворювань сечостатевих органів.


ДОКЛАДНІШЕОториноларинголог

Захворювання ЛОР-органів, які включають вуха, ніс і горло, є досить поширеними і можуть стати причиною дискомфорту і обмеження в повсякденному житті.


ДОКЛАДНІШЕ