ПН - ПТ9:00 - 18:00СБ9:00 - 14:00ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ0 800 33 22 30


Ваш лікар
Ваша підтримка

Лікувально-діагностичний центр Старобільської багатопрофільної
лікарні в місті Дніпро — це Ваша медична підтримка поряд.
Ми там, де потрібна допомога!

ПРО НАСПОСЛУГИ


МЕДИЧНА
ДІЯЛЬНІСТЬ

Старобільська багатопрофільна лікарня Старобільської міської ради Луганської області тимчасово релокована у місто Дніпро і проваджує свою діяльність як медичний заклад в форматі Лікувально-діагностичного центру.


Докладніше


ДОПОМОГА
ВПО

В нашому медичному закладі ви можете отримати безоплатну амбулаторну спеціалізовану медичну допомогу, а також ліки та медичні вироби, які надходять до закладу за напрямками гуманітарної допомоги.


Докладніше


ГУМАНІТАНРНІ
ПРОЕКТИ

Мобільні медичні команди Старобільської багатопрофільної лікарні надають медичну допомогу в місцях перебування ВПО, а також здійснюють виїздні медичні місії до населених пунктів деокупованих територій.


Докладніше


ЗАПИСАТИСЬ
НА ПРИЙОМ

Ви можете записатися на прийом до лікарів Старобільської багатопрофільної лікарні за телефоном гарячої лінії або за посиланням нижче.
Спеціалізована медична допомога

Амбулаторна медична
допомога


Ми пропонуємо безоплатну амбулаторну консультативну спеціалізовану медичну допомогу дорослим за основними лікарськии спеціальностями.


ДОКЛАДНІШЕ


Діагностичні процедури

Інструментальна діагностика


Інструментальні діагностичні процедури та лабораторна діагностика до ваших послуг в нашому медичному закладі в рамках програми медичних гарантій.


ДОКЛАДНІШЕ


Лабораторні тести

Лабораторна діагностика


Пропонуємо базовий обсяг безоплатної лабораторної діагностики за направленням сімейного чи лікуючого лікаря в рамках програми медичних гарантій.


ДОКЛАДНІШЕ

Тримаємося самі, допомагаємо тим, хто потребує допомоги!

Наша Команда

Ми – колектив активних медиків-переселенців, які об’єдналися в місті Дніпро, аби робити те, що ми добре вміємо – лікувати та допомагати нашим пацієнтам зберегти своє здоров’я.
Прагнемо бути корисними всім, хто потребує допомоги в складний для нашої країни і для кожного з нас час. Тому ми згуртувалися, щоб допомагати один одному.

Роман Чередниченко
Генеральний директор
КНП «Старобільська БЛ»Лікар-дерматовенеролог

ЧИРКА
Людмила
ФедорівнаЛікар-кардіолог

ШЕЛЕСТ
Людмила
ВікторівнаЛікар терапевт

ТАТАРЕНКО
Владислав
МиколайовичЛікар травматолог-ортопед

ШАПОВАЛЕНКО
Олександр
Анатолійович


Добре слово багато значить

Відгуки пацієнтів

Найкраща порада завжди з уст в уста. Ось деякі з наших…


Высочайший уровень профессионализма . Огромное спасибо доктору Ярошенко и персоналу .


Светлана ДороховаВеличезна вдячність пані Катерині Ярошенко та її команді. Особлива вдячність анастезіологу, гарному козаку із розумними очима. Я вперше в житті відчула, що жахливу для меня колонескопію можна пройти з такою легкістю, комфортом у всьому: від сучасної апаратури та обстановки і до дбайливого, дружнього відношення персоналу лікарні. Дякую за величезний професіоналізм і турботу про своїх пацієнтів


Наталья СпарихинаПрекрасний і сучасний медичний центр, в якому дбають про своїх пацієнтів. Чисто, сучасно, приємно.


Oleg MartyshynНаші послуги

Напрямки
Медичної допомоги

В Лікувально-діагностичному центрі Старобільської багатопрофільної лікарні ви можете отримати безоплатну консультацію лікарів спеціалістів


Терапевт

Багатопрофільний фахівець, до компетенції якого входить лікування та діагностика широкого спектру різних внутрішніх захворювань, що передбачають консервативне лікування.Кардіолог

Cерцево-судинні захворювання є головною причиною смерті по всьому світу, забираючи мільйони життів щорічно. Тому, за перших ознак погіршення самопочуття потрібно терміново звернутися до фахівця.Невролог

Головний біль, млявість, судоми, запаморочення, нервові зриви та перепади настрою, зниження чутливості будь-якої частини тіла, безпричинна втрата свідомості – причина звернутися до фахівця.
Ортопед-травматолог

Травматичні ушкодження є невід’ємною частиною нашого життя і можуть стати причиною болю, обмеження руху та зниження якості життя.Акушер-гінеколог

Жінки стикаються зі значною кількістю унікальних проблем, які вимагають виключної компетенції лікаря, високої фахової підготовки і достатнього клінічного досвіду.Офтальмолог

Хвороби очей приносять величезний дискомфорт, а деяких випадках позбавляють людини нормальної життєдіяльності. У такому разі потрібна допомога спеціаліста.
Хірург

Своєчасне звернення до лікаря хірурга є критичним, оскільки деякі стани можуть потребувати невідкладного втручання для збереження здоров’я та життя пацієнта.Уролог

В компетенції лікаря-уролога здоров’я сечовивідної та статевої системи, діагностика, профілактика та лікування захворювань сечостатевих органів.Оториноларинголог

Захворювання ЛОР-органів, які включають вуха, ніс і горло, є досить поширеними і можуть стати причиною дискомфорту і обмеження в повсякденному житті.


Форма звʼязку

Потребуєте допомоги?
Напишіть нам!

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, — напишіть нам. Ми прикладемо всіх необхідних зусиль, щоби допомогти і знайти рішення Вашої проблеми.


  Графік роботи

  ПН — ПТ
  9:00 — 18:00
  СБ
  9:00 — 14:00

  ГАРЯЧА ЛІНІЯ

  0-800-33-22-30


  АДРЕСА

  вул. Володимира Мономаха, 17А
  місто Дніпро


  ЗАПИС НА ПРИЙОМ

  Ви можете записатися на прийом до лікаря за телефоном гарячої лінії